Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Surfování na Bali

Sníš o exotice a surfování v krásně teplém oceánu? O chillu s kamarády a kokosem v ruce na krásných plážích? Nebo snad o výletech do starověkých chrámů, rýžových teras, k vodopádům, či o potápění se s Manta rejnoky?

TAK TO JE BALI PRÁVĚ PRO TEBE!

Dej zimě Ahoj a doraž za námi do tohoto ráje!

Čeká Tě surfingu habaděj, a to v rámci lekcí i mimo ně, ubytování v krásné vile s bazénem a českou základnou, dopravy na/z letiště v Denpasaru, dopravu na místě, jógu, výlety po okolí a spoustu dalších aktivit.

Termíny: Neděle – Pátek (12 nocí) # 1 : 25.2. – 8.3.2024 # 2 : 10.3. – 22.3.2024

Cena: od 22900,–/os.

Letenky: Každý se dopravuje indi vindi, kdyžtak napiš a poradíme. Cena zpátečních letenek je současně kolem 24 tisíc (Qatar, Emirates s 1 přestupem). Jsou i levnější s delším přeletem.

Transfery: Transfer z letiště v Denpasaru na vilu budeme směřovat na příjezdovou neděli kolem 17:00 (vyzvednutí na letišti), pokud byste to nestíhali a letěli nějak jinak, dejte nám vědět, transfer zařídíme. Transfer na letiště na konci kempu je v pátek na večer dle potřeb skupiny. Někdo lítá po půlnoci z Pá-So.

Destinace

Bali je považováno za jednu z nej surfových destinací na světě kvůli svým konzistentním vlnám jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je to tropický ráj, kde je ještě stále relativně levně a kempy jsou zde schválně mimo hlavní sezónu, aby se uprchlo davům na lineupu! Navíc má voda krásných 28 stupňů, takže žádné wetsuity! <3

Ubytování

Surfařská hacienda se nachází na Bukitu na jihu Bali, kde to ještě není tak komerční jako ve větších městech Canggu či Kuta. Čeká Tě tropiko vilka s bazénem a terasou, 2L-4L pokoje s klimatizací, vybavená kuchyň, BBQ, ping pong stůl, WIFI, Yoga matky a taťky, kruhy na cvičení a pitná voda. Kolem jsou hezké Warungy (restaurace), obchody a jóga salony.

Surfová škola

Všechny kempery čeká první týden surfing se zkušenými instruktory (6 lekcí v češtině/angličtině po 2 hodinách), focení a 2x videocoaching. Druhý týden podnikneme 4x „surf guiding“, kde s Tebou tým půjde surfovat vždy v nejvhodnější dobu a na to nejvhodnější místo a už jde o pilování techniky, čtení vln apod. Tyto pláže jsou navíc vzdálené jen 5 - 15 minut od baráčku!

Letenka & Doprava

Na Surf Camp se každý dopravuje po vlastní ose. Až na Bali doletíš, vyzvedne Tě klimatizovaná dodávka a doveze Tě na vilku. Poté se po ostrově pohybujeme celá skupina na skůtrech. Proč? Čekat hodiny v zácpě v autě celá/ý od písku a mokrá/ý není úplně nej. A že tam zácpy jsou. :-) Navíc Tě čeká školení, jak se skůtrem jezdit a jezdí se pomalu a podle potřeb celé skupiny!

VÝLETY PO BALI

Když už budeš na Bali, tak musíš vidět a zažít z tohoto ostrova to nejlepší! Čekají Tě výlety do chrámů, kávových & čajových plantáží, do parků s opičkami, či na vodopády, na rýžové terasy, potápění s rejnoky, rafting nebo výšlapy na hory při východu slunce.

Surf Camp obsahuje

bed
ubytování v moderní vile s bazénem
1x hromadná BBQ (mňam)
1x masáž
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
2x videocoaching
prezentace o surfování, promítání surfových videí
surf
free surfing
4x surfguiding
fotograf, památeční fotografie a video
bus
transfer z/na letiště
půjčení motorky s držákem na surfboard po celou dobu pobytu
spot guiding
briefcase
půjčení surfboardu a leashe
služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Po vlastní ose (rádi pomůžeme vyhledat nejlepší - cena & výkon - variantu)

Transféry obsahují

transfer
transfery jsou v ceně zájezdu
transfer z letiště v Denpasaru (Bali)
transfer na letiště v Denpasaru (Bali)

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní & úrazové pojištění & vízum
cestování – výlety
PHM do motorky
stravu
CENÍK BALI
Surf Camp 4-L pokoj (klima, koupelna) 2-L pokoj (klima, koupelna) 2–3L Apartmán (klima, koupelna, vlastní kuchyň)
12 nocí 22.900 Kč/os. 25.900 Kč/os. 33.400 Kč/os
+ den navíc řeší se individuálně (dejte nám vědět, jaké jsou vaše preference)Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách na Bali. Jsme ubytováni blízko oceánu v moderní vile s bazénem. Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty své…

Žádosti o změnu data příletu/odletu řešíme individuálně.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.

Vízum na Bali se řeší přímo na Letišti v Denpasaru na Bali – tzv. Visa-on-arrival, tzn. dopředu nemusíte chodit nikam na ambasády v ČR. Zde je link pro další informace, včetně info o Covid-19.

https://www.mzv.cz/…ni/visa.html