Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Surfování na Bali

Sníš o exotice a surfování v krásně teplém oceánu? O chillu s kamarády a kokosem v ruce na prázdných plážích? Nebo snad o výletech do starověkých chrámů, rýžových teras, k vodopádům, či o potápění se s Manta rejnoky?

TAK TO JE BALI PRÁVĚ PRO TEBE!

Dej zimě Ahoj a doraž za námi do tohoto ráje!

Zajistíme Ti surfingu habaděj, a to v rámci lekcí i mimo ně, ubytování v krásné vile s bazénem a českou základnou, transfery na/z letiště, dopravu na místě, jógu, výlety po okolí a spoustu dalších aktivit.

Termíny: 1. Turnus od 22.1. – 3.2.2023, 2. turnus 5.2. – 17.2.

Turnus: Neděle – Pátek (12 nocí)
Cena: od 21500,–/os.
Letenky: Každý se dopravuje sám, kdyžtak napiš a poradíme.
Transfery: Transfer z letiště v Denpasaru na vilu budeme směřovat na příjezdovou neděli kolem 16:30 (vyzvednutí na letišti), pokud byste to nestíhali a letěli nějak jinak, dejte nám vědět, něco vymyslíme. Transfer na letiště na konci kempu je v pátek (3.2. + 17.2.) na večer dle potřeb skupiny (ca. 21:30). Někdo lítá po půlnoci z Pá-So.

Destinace

Bali je považováno za jednu z nej surfových destinací na světě kvůli svým konzistentním vlnám jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je to tropický ráj, kde je ještě stále relativně levně a kempy zde děláme schválně mimo hlavní sezónu, abychom uprchli davům na lineupu! Navíc má voda krásných 28 stupňů, takže žádné wetsuity! <3

Ubytování

Naše surfařská základna se nachází na Bukitu na jihu Bali, kde to ještě není tak komerční jako ve větších městech Canggu či Kuta. Čeká Tě tropiko vilka s bazénem a terasou, 2L-4L pokoje, vybavená kuchyň, BBQ, ping pong stůl, WIFI, pohodlné Bean Bags, Indo board/ balance trainer, TRX popruhy na cvičení a pitná voda. Kolem jsou hezké Warungy (restaurace), obchody a jóga salony.

Surfová škola

Všechny kempery čeká první týden surfing se zkušenými instruktory (6 lekcí v češtině/angličtině po 2 hodinách), focení a 2x videocoaching. Druhý týden podnikneme 4x „surf guiding“, kde s Tebou náš tým půjde surfovat vždy v nejvhodnější dobu a na to nejvhodnější místo a už jde o pilování techniky, čtení vln apod. Tyto pláže jsou navíc vzdálené jen 5 - 15 minut od našeho baráčku!

Letenka & Doprava

Na Surf Camp se naši kempíci dopravují po vlastní ose, ale moc rádi jim pomůžeme najít super deal a doporučit nejvhodnější spoj. Až k nám doletíš, vyzvedne Tě klimatizovaná dodávka a doveze Tě na vilku. Poté se po ostrově pohybujeme na skůtrech. Proč? Čekat hodiny v zácpě v autě celá/ý od písku a mokrá/ý není úplně nej. :-) Navíc Tě naučíme, jak se skůtrem jezdit a jezdíme pomalu a podle potřeb celé skupiny!

VÝLETY PO BALI

Když už budeš na Bali, tak musíš vidět a zažít z tohoto ostrova to nejlepší! S našimi kempery jezdíme na výlety do chrámů, kávových & čajových plantáží, do parků s opičkami, či na vodopády, na rýžové terasy, potápění s rejnoky, rafting nebo výšlapy na hory při východu slunce.

Surf Camp obsahuje

bed
ubytování v moderní vile s bazénem
1x hromadná BBQ (mňam)
1x masáž
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
2x videocoaching
prezentace o surfování, promítání surfových videí
surf
free surfing
4x surfguiding
fotograf, památeční fotografie a video
bus
transfer z/na letiště
půjčení motorky s držákem na surfboard po celou dobu pobytu
spot guiding
briefcase
půjčení surfboardu a leashe
služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Po vlastní ose (rádi pomůžeme vyhledat nejlepší - cena & výkon - variantu)

Transféry obsahují

transfer
transfery jsou v ceně zájezdu
transfer z letiště v Denpasaru (Bali)
transfer na letiště v Denpasaru (Bali)

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní & úrazové pojištění & vízum
cestování – výlety
PHM do motorky
stravu
CENÍK BALI
Surf Camp 4-l pokoj* (sdílená koupelna) 2-l pokoj* (sdílená koupelna) 2L (vlastní koupelna) 2–3L Apartmán (vlastní koupelna)
12 nocí 21.500 Kč/os. 23.500 Kč/os. 24.500 Kč/os 32.000 Kč/os.
+ den navíc řeší se individuálně (dejte nám vědět, jaké jsou vaše preference)Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách na Bali. Jsme ubytováni blízko oceánu v moderní vile s bazénem. Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty své…

Žádosti o změnu data příletu/odletu řešíme individuálně.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.