Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
DESTINACE

Indonésie se stala díky tisícům ostrovů rájem turistů i surfařů. Pro 4. ročník Surf Campu v Indonésii jsme opět vybrali Bali, kterému se přezdívá „Ostrov bohů“ či „Ostrov tisíce chrámů“.

Důvodů proč jet do Indonésie v zimě je několik. Za prvé, v Evropě je na surfování opravdu zima. ☺ Pro mnohé z nás jsou zimní měsíce obdobím, během kterého se pobyt venku nestává zcela příjemným. Aktivní dovolená spojená s výukou surfingu může být v zimě pro mnohé útěk před věčnou tmou a všudypřítomnou „šedou náladou“.

Za druhé, ceny letenek se od ledna do dubna pravidelně pohybují pod hranicí 20 tis. Kč / os. a koncem roku se proto dají ulovit velmi výhodné akce.

Za třetí, od jara do podzimu přilétají na Bali „surfuchtiví“ Australané ukrývající se před zimou na jižní polokouli. Davy Australanů plní „line-upy“ (místo, kde se chytají vlny) a setrvávají zde až do konce období tamní zimy.

Z těchto důvodů by mělo být ve vodě méně lidí, teplo (teplota vody i vzduchu se pohybuje kolem neuvěřitelných 29 °C), levnější letenky a méně turistů. Kvalitní vlny jsou na Bali celoroční záležitostí.