Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
SURFOVÁ ŠKOLA

Bali nabízí ideální surfové podmínky pro každého. Několika kilometrová pláž Kuta beach je vhodná pro začátečníky, útesová pláž Balangan pro mírně pokročilé a rychlé útesové vlny jako Padang-Padang jsou pro pokročilejší jezdce.

Všechny kempery čeká během Surf Campu první týden surfing se zkušeným instruktorem (6 dní po 2 hodinách), focení a videocoaching.

Druhý týden půjde hlavně o „surf guiding“. Surf guiding znamená volné surfování s českým týmem. Zkušený surfař znalý místních podmínek vybere vždy nejvhodnější dobu a místo k surfování. Pozor, nejde však o klasické surfové lekce. Záleží na vzájemné dohodě a podmínkách, jak společné dny strávíme.

První lekce probíhají na pláži Kuta, dále na různých místech v závislosti na Vašich dovednostech, podmínkách – větru, swellu, náladě, přílivu/odlivu a zkušenostech.

Během dvou týdnů Vám odkryjeme začátečnické pláže, „secret spoty“ (ukrytá místa před veřejností), vezmeme Vás na vlny pro mírně pokročilé a budeme společně pozorovat nekonečně dlouhé barely (vlna dělající tunel) na legendární vlně Uluwatu. Po celou dobu pobytu máte zapůjčené surfboardy rozdělené dle Vašich fyziologických parametrů a zkušeností (váha, výška, obratnost,…), neopren není zapotřebí. Nezbytností jsou však botičky, tzv.„reef boots“ a lycra, která chrání kůži před slunečním zářením. Oboje lze sehnat na místě za přívětivou cenu nebo na www.surfstore.cz.