Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
STRAVOVÁNÍ

Ať už jde o maso, ryby, vejce, olivový olej, zeleninu nebo ovoce, Maroko má veškeré zboží v kvalitě, jakou v evropských supermarketech téměř nenajdete. A tím je pověstná i kuchyně našeho ubytování.

Bohužel (nebo bohudík) se právě díky neskutečně pestré kuchyni často stává z našeho surf tripu do Maroka hlavně gastro výlet. Bude pro Tebe připravena každý den super vydatná snídaně i večeře. K snídani vždy čerstvé bagety, omelety, paštiky, kaše, smoothie, čaj, káva a mnoho dalšího, vše samozřejmě domácí (až na kávu, ta je brazilská).

Abychom si co nejvíce užili marockého slunce a pláží, tak pro každý surfový den vyfasují účastníci super oběd formou balíčku s sebou na pláž (sendviče, těstoviny, rýže, smoothie, ovoce, sladká tečka). Samozřejmostí je také možnost naobědvat se v některé restauraci poblíž pláže, či si koupit něco dobrého od všudypřítomných plážových prodejců.

K večeři se podává menu, které je často kombinací marocké, francouzské, ale i jiné světové kuchyně. A rozhodně nikdy nechybí sladký dezert na závěr