Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Surfování v Panamě 2023

Tento rok otevíráme již 15. sezónu od založení surfcamp.cz!

Chceš surfovat na perfektních vlnách v Tichém oceánu v resortu přímo na pláži?

Usínat za zvuků džungle a probouzet se šumem příboje?

Tak tohle je Panama v březnu 2023 se Surfcamp.cz.

Co tě čeká?

Ubytování v tropickém resortu přímo na pláži (do vody na surf to trvá jen pár vteřin), surfování v rámci lekcí i mimo lekce (24-hodinnový přístup k oceánu hned za dveřmi, ochotný český tým s delegáty a surf instruktory, co se postará o tvé štěstí, výborná lokální kuchyně, potápění s místní oceánskou faunou a flórou, karaoke párty, výlet na kayacích, táboráky se západem slunce a kytárkou, možnost ježdění na koni přímo na pláži, ostrov pokladů a piknik a krásná pohoda. Jedná se o oázu klidu, kde se čas zastaví a tvá duše zaplesá.

Termín: 19.3. – 31.3.2023 (12 nocí)

Je to vhodné i pro začátečníky? Ano, písečné podloží vytváří dokonalé podmínky pro začátečníky a odpadá tím strach o poškrábání se o korály. Tam, kde surfujeme jsou většinou menší až středně velké vlny.

Ubytování: 2lůžkové, 4lůžkové, 6lůžkové, Starsuite privát apartmán (již obsazený). Pokoje vždy s klimatizací.

Cena: od 32500,– za osobu.

Destinace

Toto místo je proslulé svými písečnými plážemi a jsou zde skvělé vlny při každém tidu a pro surfaře jakékoliv úrovně. Navíc, náš tropický resort máme doslova na pláži. Surfuje se na písku (bezpečné), voda má 28 stupňů, máš tukana na verandě a kolem Tebe je široká pláž, palmy a krásné vlny.

Ubytování

Vybrat si můžeš mezi privátním apartmánem, dvou, čtyř a šesti lůžkových pokojů (vždy s výhledem na oceán a větrákem nebo klimatizací). V resortu je také výborná restaurace, která Ti každý den zajistí mix vydatných panamských a italských jídel a výborné ovocné shaky. A samozřejmě vychlazené pivo!

Surfová škola

Během Surf kempu Tě čeká surfování se zkušenými českými i místními instruktory. Dostaneš 6 lekcí a bude i skupinové surfování, (tzn. surfguiding), focení a videocoaching. Máš půjčený surf + leash 24/7, takže stačí vzít prkno a každý den před snídaní chytit svou životní vlnu.

Letenka

Náš SC tým přiletí do PNMY s KLM už v sobotu 18.3. Kemp začíná v NEDĚLI 19.3., ale klidně se můžeme potkat už hned v tu sobotu a zajít na večeři a koupit SIM karty. Sraz je v hotelu Crowne Plaza u letiště Tocumen v neděli 19.3. v 10:00 dopoledne, tam naskládáme auta a hurá hromadným transferem dodávkami do resortu. Btw. po příjezdu budeme brodit řeku (samozřejmě za odlivu). Cool, co?:-D

Aktivity po okolí

Národní parky, krásné písčité pláže, korálové útesy na potápění, parádní vlny, ježdění na koni, pozorování žraloků (i obrovských), palmy a průzračná voda vhodná ke šnorchlování. Místo jako stvořené k celodennímu odpočinku s piknikem a třeba vyhlášeným panamským rumem v kokosu. Na verandě tukan, všudypřítomné reggae, rum a Jack Sparrow. Prostě, pohoda ČEZ. Jazz.

Surf Camp obsahuje

bed
12 nocí ubytování
snídaně
uvítací BBQ
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
surfguiding
videocoaching + prezentace o surfování
surf
free surfing
půjčení Surfboardu + Leashe 24/7
fotograf, památeční fotografie a video
bus
Výlet na Isla Catalina s piknikem
spot guiding
Člen týmu Tě vezme na záda a přebrodí řeku k surf resortu
briefcase
24/7 služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Každý po vlastní ose. Kemp oficiálně začíná v Panama City vyzvednutím na letišti a končí dovozem na letiště v Panama City.

Transféry obsahují

transfer
Hromadné Transfery tam i zpět jsou v ceně kempu
(hromadný transfer z letiště v Panama City do resortu)
(hromadný transfer z rezortu na letiště do Panama City)

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní a úrazové pojištění
cestování a vedlejší aktivity (koně, potápění apod.)
další stravu (snídaně je v ceně)
Další informace a ceník

Jak to je se začátkem kempu? Všichni máme sraz dne 19.3. v 10:00 hodin přímo v Panama City u letiště v hotelu: Lobby Hotelu Crowne Plaza Airport, an IHG Hotel (3 minuty taxi od terminálu) Link zde: https://www.booking.com/…port.cs.html?…&

Tímto kemp i začíná.

Náš český tým přiletí do Panamy již 18.3. a bude spát ve zmíněném hotelu již z 18. na 19.3. Napiš nám klidně, ať můžeme spát pohromadě, bude nás víc (cena za tuto noc není v ceně kempu). Nebo můžeš klidně spát i jinde a pak jen dorazit 19.3. na ten hotel. :-)

Doporučujeme následující spoj: 18.3. ranní let v 6:00 s KLM z Prahy do Panama City Tocumen, zpáteční let KLM 31.3. v 18:55 z Panama City Tocumen do Prahy. (nákup letenek řeší každý sám a nejsou v ceně)

Kdy kemp končí? Vyrážíme z ubytka dodávkami dopoledne dne 31.3., abychom stihli být odpoledne na letišti Tocumen Panama City a mohli se odbavit na let do Prahy.

Jsou víza potřeba? Pro občany ČR i Slovenska platí bezvízový styk. Jen je potřeba mít pas s minimální platnosti 6 měsíců po plánovaném návratu.

Kolik to tedy stojí?

Surf Camp 6lůžko pokoj 4lůžko pokoj 2lůžko pokoj Star Suite
12 nocí 32.500 Kč/os. 34.500 Kč/os. 35.500 Kč/os 41.500 Kč/os.
+ den navíc řeší se individuálně (dejte nám vědět, jaké jsou vaše preference)Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách v Panamě. Jsme ubytováni na pláži u oceánu v totálním tropickém resortu. Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i svůj vlhký sen.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdeš v sekci UBYTOVÁNÍ.Co Covid-19 a Panama?

Na základě prezidentského dekretu „Decreto Ejecutivo No. 122 del 14 de septiembre de 2022“ vydaného dne 14.09. 2022 se s okamžitou platností ruší hygienická opatření zavedená v souvislosti s onemocněním COVID-19 pro vstup cestujících na území panamské republiky.

Před vstupem do země není třeba vyplnit vyplnit formulář.

Info platí k 4.1.2023 a tyto podmínky se mohou měnit, proto doporučujeme před odletem zkontrolovat, zda se něco změnilo.

Více info zde: https://www.mzv.cz/…_panamy.html