Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Panama 2021

Chceš surfovat na perfektních vlnách v Tichém oceánu v resortu přímo na pláži?

Usínat za zvuků džungle a probouzet se šumem příboje? Místo špačků za oknem si fotit tukany? Místo koček lenochody?

Tak tohle je Panama, březen 2021 se Surfcamp.cz !

Destinace

Toto místo je proslulé svými beachbreaky a jsou zde skvělé vlny při každém tidu a pro surfaře jakékoliv úrovně. Navíc, náš tropiko resort u vesničky Santa Catalina máme doslova na pláži. Surfuje se skoro vždy na písku, voda má 28 stupňů, máš tukana na verandě a kolem Tebe je široká pláž, palmy a krásné vlny.

Ubytování

Máme dvou až šesti lůžkové pokoje nebo apartmány s výhledem na oceán vždy s větrákem nebo AC a cesta z postele k vodě trvá přesně 15 vteřin.:) V resortu je také restaurace, která nám každý den zajistí vydatnou snídani, nabízí mix typických panamských jídel spolu s italskými a samozřejmě vychlazené pivo!

Surfová škola

Všechny kempery čeká během Surf kempu surfování se zkušenými českými i místními instruktory. Dostaneš 6 lekcí a čeká tě skupinové surfování, (tzn. surfguiding), focení a videocoaching. Máš půjčený surf + leash 24/7, takže stačí vzít prkno a každý den před snídaní chytit svou životní vlnu.

Letenka

Do Panamy se dopravujeme každý po vlastní ose a sraz je na letišti v Panama City. Kemp začíná na na domluveném místě na letišti v PNMA City a končí dovozem skupiny na letiště v PNMA City. Pro více info o tom, jak tam letíme nám napiš email a domluvíme se. :-) V PNMA City zařídíme hromadný transfer do resortu a po příjezdu budeme brodit řeku (samozřejmě za odlivu). Cool, co?:-D

Aktivity po okolí

Národní parky, krásné písčité pláže, korálové útesy, parádní vlny, ježdění na koni, pozorování velryb, palmy a průzračná voda vhodná ke šnorchlování. Místo jako stvořené k celodennímu odpočinku s piknikem a třeba vyhlášeným panamským rumem v kokosu. Na verandě tukan, všudypřítomné reggae, rum a Jack Sparrow. Prostě, pohoda ČEZ. Jazz.

Surf Camp obsahuje

bed
13 nocí ubytování
snídaně
uvítací BBQ
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
surfguiding
videocoaching + prezentace o surfování
surf
free surfing
půjčení Surfboardu + Leashe 24/7
fotograf, památeční fotografie a video
bus
Výlet na Isla Catalina s piknikem
spot guiding
Člen týmu Tě vezme na záda a přebrodí řeku k surf resortu
briefcase
24/7 služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Každý po vlastní ose. Kemp oficiálně začíná v Panama City vyzvednutím na letišti a končí dovozem na letiště v Panama City.

Transféry obsahují

transfer
Transfery jsou v ceně kempu
transfer z letiště v Panama City
transfer na letiště v Panama City

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní a úrazové pojištění
cestování a vedlejší aktivity (koně, potápění apod.)
další stravu (snídaně je v ceně)
CENÍK
Surf Camp 2lůžko pokoj 4lůžko pokoj 5–6lůžko Star Suite
13 nocí 21.700 Kč/os. 19.600 Kč/os. 19.200 Kč/os 25.700Kč/os.
+ den navíc řeší se individuálně (dejte nám vědět, jaké jsou vaše preference)

POZOR: PŘI PŘÍJEZDU DO PANAMY JE VYŽADOVÁN NEGATIVNÍ TEST NA COVID-19 STARÝ MAX 48 HODIN. Když nebude mít človek test, tak si ho může nechat udělat na letišti (za vlastní náklady, cca 50 dolarů). Když bude pozitivní, musí nastoupit na karanténu do Panamou určeného hotelu. Když budeš po 7 dny testovaný/á jako negativní, můžeš hotel opustit. Před vstupem do země se musí vyplnit formulář, který poskytneme.

PŘI ODLETU není vyžadován v Panamě negativní test.

PŘI PŘÍLETU DO ČR je vyžadován test, který se dá udělat po příjezdu do ČR na letišti/nebo poté karanténa.
Ptáte se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách v Panamě. Jsme ubytováni na pláži u oceánu v totálním tropiko resortu. Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i svůj vlhký sen…Žádosti o změnu data příletu/odletu řešíme individuálně.*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.