Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Surfování v Panamě 2024

Tento rok otevíráme již 15. sezónu od založení surfcamp.cz!

Chceš surfovat na perfektních vlnách v Tichém oceánu v resortu přímo na pláži?

Usínat za zvuků džungle a probouzet se šumem příboje?

Tak tohle je Panama se Surfcamp.cz.

Co tě čeká?

Ubytování v tropickém resortu přímo na pláži (do vody na surf to trvá jen pár vteřin), surfování v rámci lekcí i mimo lekce (24-hodinnový přístup k oceánu hned za dveřmi, ochotný český tým s delegáty a surf instruktory, co se postará o tvé štěstí, výborná lokální kuchyně, potápění s místní oceánskou faunou a flórou, karaoke párty, výlet na kayacích, táboráky se západem slunce a kytárkou, možnost ježdění na koni přímo na pláži, ostrov pokladů a piknik a krásná pohoda. Jedná se o oázu klidu, kde se čas zastaví a tvá duše zaplesá.

Termín: V průběhu roku vypíšeme termíny.

Je to vhodné i pro začátečníky? Ano, písečné podloží vytváří dokonalé podmínky pro začátečníky a odpadá tím strach o poškrábání se o korály. Tam, kde surfujeme jsou většinou menší až středně velké vlny.

Ubytování: 2lůžkové, 4lůžkové, 6lůžkové, Starsuite privát apartmán (již obsazený). Pokoje vždy s klimatizací.

Cena: od 32500,– za osobu.

Destinace

Toto místo je proslulé svými písečnými plážemi a jsou zde skvělé vlny při každém tidu a pro surfaře jakékoliv úrovně. Navíc, náš tropický resort máme doslova na pláži. Surfuje se na písku (bezpečné), voda má 28 stupňů, máš tukana na verandě a kolem Tebe je široká pláž, palmy a krásné vlny.

Ubytování

Vybrat si můžeš mezi privátním apartmánem, dvou, čtyř a šesti lůžkových pokojů (vždy s výhledem na oceán a větrákem nebo klimatizací). V resortu je také výborná restaurace, která Ti každý den zajistí mix vydatných panamských a italských jídel a výborné ovocné shaky. A samozřejmě vychlazené pivo!

Surfová škola

Během Surf kempu Tě čeká surfování se zkušenými instruktory. Dostaneš 6 lekcí a bude i skupinové surfování, (tzn. surfguiding), focení a videocoaching. Máš půjčený surf + leash 24/7, takže stačí vzít prkno a každý den před snídaní chytit svou životní vlnu.

Letenka

Přilétá se do PNMY s KLM už v sobotu 18.3. Kemp začíná v NEDĚLI 19.3., ale klidně se můžeme potkat už hned v tu sobotu a zajít na večeři a koupit SIM karty. Sraz je v hotelu Crowne Plaza u letiště Tocumen v neděli 19.3. v 10:00 dopoledne, tam naskládáme auta a hurá hromadným transferem dodávkami do resortu. Btw. po příjezdu budeme brodit řeku (samozřejmě za odlivu). Cool, co?:-D

Aktivity po okolí

Národní parky, krásné písčité pláže, korálové útesy na potápění, parádní vlny, ježdění na koni, pozorování žraloků (i obrovských), palmy a průzračná voda vhodná ke šnorchlování. Místo jako stvořené k celodennímu odpočinku s piknikem a třeba vyhlášeným panamským rumem v kokosu. Na verandě tukan, všudypřítomné reggae, rum a Jack Sparrow. Prostě, pohoda ČEZ. Jazz.

Surf Camp obsahuje

bed
12 nocí ubytování
snídaně
uvítací BBQ
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
surfguiding
videocoaching + prezentace o surfování
surf
free surfing
půjčení Surfboardu + Leashe 24/7
fotograf, památeční fotografie a video
bus
Výlet na Isla Catalina s piknikem
spot guiding
Člen týmu Tě vezme na záda a přebrodí řeku k surf resortu
briefcase
24/7 služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Každý po vlastní ose. Kemp oficiálně začíná v Panama City vyzvednutím na letišti a končí dovozem na letiště v Panama City.

Transféry obsahují

transfer
Hromadné Transfery tam i zpět jsou v ceně kempu
(hromadný transfer z letiště v Panama City do resortu)
(hromadný transfer z rezortu na letiště do Panama City)

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní a úrazové pojištění
cestování a vedlejší aktivity (koně, potápění apod.)
další stravu (snídaně je v ceně)
Další informace a ceník

Jak to je se začátkem kempu? Všichni máme sraz dne 19.3. v 10:00 hodin přímo v Panama City u letiště v hotelu: Lobby Hotelu Crowne Plaza Airport, an IHG Hotel (3 minuty taxi od terminálu) Link zde: https://www.booking.com/…port.cs.html?…&

Tímto kemp i začíná.

Doporučujeme následující spoj: 18.3. ranní let v 6:00 s KLM z Prahy do Panama City Tocumen, zpáteční let KLM 31.3. v 18:55 z Panama City Tocumen do Prahy. (nákup letenek řeší každý sám a nejsou v ceně)

Kdy kemp končí? Vyrážíme z ubytka dodávkami dopoledne dne 31.3., abychom stihli být odpoledne na letišti Tocumen Panama City a mohli se odbavit na let do Prahy.

Jsou víza potřeba? Pro občany ČR i Slovenska platí bezvízový styk. Jen je potřeba mít pas s minimální platnosti 6 měsíců po plánovaném návratu.

Kolik to tedy stojí?

Surf Camp 6lůžko pokoj 4lůžko pokoj 2lůžko pokoj Star Suite
12 nocí 32.500 Kč/os. 34.500 Kč/os. 35.500 Kč/os 41.500 Kč/os.
+ den navíc řeší se individuálně (dejte nám vědět, jaké jsou vaše preference)Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Čeká Tě profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách v Panamě. Jsme ubytováni na pláži u oceánu v totálním tropickém resortu.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i svůj vlhký sen.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdeš v sekci UBYTOVÁNÍ.Co Covid-19 a Panama?

Na základě prezidentského dekretu „Decreto Ejecutivo No. 122 del 14 de septiembre de 2022“ vydaného dne 14.09. 2022 se s okamžitou platností ruší hygienická opatření zavedená v souvislosti s onemocněním COVID-19 pro vstup cestujících na území panamské republiky.

Před vstupem do země není třeba vyplnit vyplnit formulář.

Info platí k 4.1.2023 a tyto podmínky se mohou měnit, proto doporučujeme před odletem zkontrolovat, zda se něco změnilo.

Více info zde: https://www.mzv.cz/…_panamy.html