Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
UBYTOVÁNÍ

Naše ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Vlastně prakticky na pláži. Přímo u spotu El Estero. Cesta z postele k vodě trvá přesně 15 vteřin.:) Spot La Punta a Punta Brava se nachází 10 minut chůze. Centrum města se nachází 15 minut pěšky.

Ubytování nabízí dvou, čtyř a šesti lůžkové pokoje nebo apartmány s výhledem na oceán. Vždy s větrákem nebo AC (záleží dle typu pokoje), teplou vodou a úklid pokojů. Dále je součástí našeho ubytování restaurace, která nám každý den zajistí vydatnou snídani (na výběr: vejce na X způsobů, toast, palačinky, tortilly, cereálie, jogurt, ovoce, vždy skávou/pomerančovým džusem/čajem). Restaurace je otevřená po celý den a nabízí mix typických panamských jídel spolu s italskými a samozřejmě vychlazené pivo. Jelikož má resort omezený počet chatiček/pokojů a nedá se dopředu určit, kolik mužů nebo žen na kemp dorazí, může se stát, ze budou pokoje smíšené (obě pohlaví v 1 pokoji).

WIFI: samotná wifi na pokojích není, jedná se o tropický resort daleko od velkých měst. Čas se zde zastaví a WIFI také. Na recepci je WIFI stabilní a lze se tam i posadit a spojit se s okolním světem, ale předem říkáme, že si na kempu budeme spíše povídat, surfovat apod. než pracovat a žít online. Prosím ber to v potaz, než odešleš objednávku. :-) V resortu také docela dobře funguje i signál přes panamskou sim kartu (tu si kupujeme v Panamě), dej nám kdyžtak vědět, kdybys s tím potřeboval/a pomoct. :-)

2L pokoje: Mají 1× dvojtou postel (letiště), svou privátní koupelnu, AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

4L pokoje: Mají 1× double bed pro 2 osoby + palandu (2 postele nad sebou), AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

6L pokoje: Mají 1× double bed pro 2 osoby + 2 x palandu (2 × 2 postele nad sebou), AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

Private suite apartmán Je to ten apartmán na kůlech ve vzduchu viz fotky. Obsahuje i menší kuchyňku a manželské letiště a klimatizaci.