Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
UBYTOVÁNÍ

Naše ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Vlastně prakticky na pláži. Přímo u spotu El Estero. Cesta z postele k vodě trvá přesně 15 vteřin.:) Spot La Punta se nachází dvě minuty chůze, a spot Punta Brava deset minut chůze. Centrum města se nachází 15 minut pěšky.

Ubytování nabízí dvou až šesti lůžkové pokoje nebo apartmány s výhledem na oceán. Vždy s větrákem nebo AC (záleží dle typu pokoje), teplou vodou a úklid pokojů. Dále je součástí našeho ubytování restaurace, která nám každý den zajistí vydatnou snídani (na výběr: vejce na X způsobů, toast, palačinky, tortilly, cereálie, jogurt, ovoce, vždy skávou/pomerančovým džusem/čajem). Restaurace je otevřená po celý den a nabízí mix typických panamských jídel spolu s italskými a samozřejmě vychlazené pivo.

WIFI: samotná wifi na pokojích není, jedná se o tropický resort daleko od velkých měst. Čas se zde zastaví a WIFI také. Na recepci je WIFI stabilní a lze se tam i posadit a spojit se s okolním světem, ale předem říkáme, že si na kempu budeme spíše povídat, surfovat apod. než pracovat a žít online. Prosím ber to v potaz, než odešleš objednávku. :-)

2L pokoje: Mají 1× dvojtou postel (letiště), svou privátní koupelnu, AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

4L pokoje: Mají 1× double bed pro 2 osoby + palandu (2 postele nad sebou), AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

6L pokoje: Mají 1× double bed pro 2 osoby + 2 x palandu (2 × 2 postele nad sebou), AC (klímu) a svou verandu s hammockem (houpací postel), nemají kuchyň.

Star Suite je soukromý apartmán s výhledem na oceán s privátním balkónem. Má 2 separátní ložnice. V jedné je tzv. Queen bed pro 2, v druhé jsou 2 single postele. Má svou kuchyň a gauč, kde se vyspí i 5. člověk. Je o třídu výše než zbylé pokoje.