Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
FIRST MINUTE
15. 6. - 22. 6.
OD ,-
4 MÍSTA
partner RipCurl

Surfování v Portugalsku

Surf Camp probíhá v surfovém regionu Peniche, ve středisku Baleal. Surfuješ jak přes den, tak i při západu slunce a čeká na Tebe ubytování v surf haciendě 5 min pěšky od oceánu, posurfové aktivity, večerní párty, táboráky s kytarou, výlety…

Navíc : Tím, že bydlíme tak blízko oceánu, máš tu výhodu, že si kdykoliv můžeš vzít surfboard a jít si zasurfovat s ostatními kamarády nebo týmem i mimo lekce.

Už od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty své.

Termíny: od 17. června do 28. října 2024
Kdy: od soboty do soboty

Letenka: Každý se dopravuje sám dle možností: 1. možnost: hlavní spoj je Praha-Lisabon přes aerolinky TAP. Podle tohoto spoje budeme také organizovat hromadné transfery. 2. možnost: Kombinace letů Ryanair, EasyJet, KLM apod, cena vychází s přestupem docela hezky 3. možnost – přiletět jiný den a projít si Lisabon nebo 4. možnost – pěšky, cesta trvá 528 hodin z Prahy, ale příroda je prý krásná.

Transfer: v sobotu jedeme hromadným transferem z Lisabonu na Surf haciendu v ca. 17–17:30 (po tom, co přiletí spoj Tap v 16:00). Jestli máš zájem se svézt, naplánuj si prosím přílet, ať tam jsi v tuto dobu. Pokud Ti to nevyjde, tak se to také dá jet autobusem, ale je to delší cesta a autobusy v noci už nejezdí, tak si prosím nekupuj sobotní letenku s příletem večer/ v noci. Info o busech: sekce Doprava → více

Cena: od 16.500,–/os./týden

Vhodné pro: začátečníci (i úplní), lehce i středně pokročilí.

Destinace

Region Peniche, přezdívaný na „Capital das Ondas“ neboli hlavní město vln, je nejlepší evropská surfová destinace. Leží 80 km severně od Lisabonu a díky své geografické poloze zde nalezneš konzistentní vlny vhodné pro začátečníky i pokročilé surfaře po celý rok.

Ubytování

Bydlíme ve stylové portugalské surf haciendě pár minut od oceánu! Je to v bezprostřední blízkosti pláží, barů, restaurací, supermarketu a obchodů. Vila má kulečník, pingpong, volleyball hřiště, bar, wifi, BBQ, ohniště a jiné vymoženosti a navíc máme výhled přímo na oceán a ty západy tam...<3

Surfová škola

V rámci týdenního Surf Campu čeká každého 6 půldenních surfových lekcí (30 min. teoretická a 90 min praktická část), garantujeme poměr MAX 5 kempíků na 1 instruktora. Kurz vedou zkušení licencovaní místní a čeští instruktoři. Surfová lekce zahrnuje výcvik, zapůjčení surfové výbavy (surfboard, neopren, leash), pojištění PŘI LEKCÍCH a transport surfboardů dodávkou na pláž a zpět.

Doprava

Netrmácej se 20 h autobusem k moři, když můžeš být za 6 hodin u oceánu. Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a my jsme cca hodinu cesty z letiště. Každý létá každý, ale když budeš potřebovat poradit, tak nám napiš (z Prahy létá přímý spoj s TAP Airlines. Sraz je v Lisabonu na letišti v sobotu v 17-17:30 a dodávka Tě odveze přímo na barák a to samé na konci kempu.

Cestování

K pohodě přispívají výlety, ohně s kytarou, nespočet letních festivalů, středověkých slavností, „beachparties“ i hudebních koncertů. Relaxujeme na pláži, diskutujeme o surfování, objevujeme krásy Portugalska, jezdíme lodí na oceán, pochutnáváme si na místních dobrotách a degustujeme výborná vína.

Kemp pro lehce pokročilé surfaře

Pojď se zaměřit na techniku a ponoř se s námi do surfingu hlouběji. Vedle klasického surf kurzu můžeš zažít i kurz pro pokročilejší surfaře Advanced Surf Camp. Čekají Tě výzvy ve vlnách s novými technikami a zdokonalení stylu s mistryní ČR v Surfingu Janou Kašovou a to vše za stejnou cenu jako klasický kemp! Posuň svůj surfing na novou úroveň!

Surf Camp obsahuje

bed
ubytování v našem surf housu kousek od oceánu
snídaně
uvítací BBQ
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
videocoaching
prezentace o surfování, promítání surfových videí
surf
free surfing (surf s partou kdykoliv ~ kdekoliv)
prohlídka továrny Fatum na výrobu surfů
fotograf, památeční fotografie a video
bus
doprava na místě v rámci programu
spot guiding
obousměrný sobotní hromadný transfer LIS-SC vila (směr vila 17:30, směr letiště 05:00)
briefcase
půjčení surfboardu a neoprenu na celou dobu pobytu
pojištění na surfové lekce (sportovní, úrazové a pojištění odpovědnosti)
služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Každý létá indi-vindi :-) (z Prahy nebo Vídně např) a všichni se potkáme na letišti v Lisabonu

Transféry obsahují

transfer
Hromadné transfery na místě jsou součástí balíčku. Z balíčku nelze odebírat jednotlivé položky s cílem získat slevu. Pokud se jich nezúčastníš, cena transferu je nevratná. Více info nahoře v sekci DOPRAVA -> Více

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní a úrazové pojištění (např. mimo surf lekce)
cestování – výlety
vedlejší aktivity (rybaření, motokáry, golf,...)
další stravu
CENÍK PORTUGALSKO + Další info
Surf Camp 6-l pokoj* 4-l pokoj 2-l pokoj* letenka** transfery
7 nocí 16.500 Kč/os. 17.000 Kč/os. 17.900 Kč/os. každý sám v ceně
*14 nocí *31.500 Kč/os. *32.500 Kč/os. *34.300 Kč/os. každý sám v ceně
+ den navíc (ubytování, 2h lekce, surf. vybavení) 2.300 Kč/os. 2.400 Kč/os. 2.500 Kč/os.

(*) výše uvedené ceny za Surfcamp na 14 platí pouze na kempy od 30.9.2023. Na kempy v hlavní sezóně: (červen, červenec, srpen, září) je cena kempu na 14 dní rovná dvojnásobku ceny za 7 dní. Tzn. například: cena 14denního kempu 6-Lůžko v červenci se rovná 33.000,–/os. 


Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách v Evropě. Jsme ubytováni blízko oceánu v privátní beach vile. Hezky na samotě! Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty Tvé… :-)

Žádosti o změnu data příletu/odletu řešíme individuálně.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.


Jak to vypadá v naší surf destinaci?