Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
partner RipCurl

Surfování v Portugalsku

Surf Camp probíhá v surfovém regionu Peniche, ve středisku Baleal. Surfuješ jak přes den, tak i při západu slunce a čeká na Tebe ubytování v naší surf haciendě 5 min pěšky od oceánu, posurfové aktivity, večerní párty, oheň na pláži, výlety…

Navíc : Tím, že bydlíme tak blízko oceánu, máš tu výhodu, že si kdykoliv můžeš vzít surfboard a jít si zasurfovat s ostatními kamarády nebo týmem i mimo lekce.

Už od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty své.

Termíny: červen – říjen 2022
Kdy: od soboty do soboty

Letenka: Každý se letos dopravuje sám (1. možnost – Aerolinky TAP mají přímý let z Prahy a za fajn cenu! 2. možnost z Vídně to létá moc hezky s Ryanairem, 3. možnost – pěšky, cesta trvá 528 hodin z Prahy, ale příroda je prý krásná)
Transfer: v sobotu jedeme hromadným transferem v 18:00 z Lisabonu k nám na barák. Jestli máš zájem se svézt, naplánuj si prosím přílet, ať tam jsi v tuto dobu.:-) pokud ne, autobusem se to taky dá, ale je to delší cesta a autobusy v neděli v noci už nejezdí, tak si prosím nekupuj letenku s příletem v noci. Info o busech: sekce Doprava → více
Cena: od 13900,–/os/týden

Destinace

Region Peniche, přezdívaný na „Capital das Ondas“ neboli hlavní město vln, je nejlepší evropská surfová destinace. Leží 80 km severně od Lisabonu a díky své geografické poloze zde nalezneš konzistentní vlny vhodné pro začátečníky i pokročilé surfaře po celý rok.

Ubytování

Bydlíme ve stylové portugalské surf haciendě pár minut od oceánu! Je to v bezprostřední blízkosti pláží, barů, restaurací, supermarketu a obchodů. Vila má kulečník, pingpong, volleyball hřiště, bar, BBQ, ohniště a jiné vymoženosti a navíc máme výhled přímo na oceán a ty západy tam...<3

Surfová škola

V rámci týdenního Surf Campu čeká každého 6 půldenních surfových lekcí (30 min. teoretická a 90 min praktická část), garantujeme poměr MAX 5 kempíků na 1 instruktora. Kurz vedou zkušení licencovaní místní a čeští instruktoři. Surfová lekce zahrnuje výcvik, zapůjčení surfové výbavy (surfboard, neopren, leash), pojištění PŘI LEKCÍCH a transport dodávkou na pláž a zpět.

Doprava

Netrmácej se 20 h autobusem k moři, když můžeš být za 6 hodin u oceánu. Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a my jsme cca hodinu cesty z letiště. Letos létá každý indivindi, ale když budeš potřebovat poradit, tak nám napiš (z Prahy létá přímý spoj s TAP Airlines, z Vídně ještě levněji Ryanair. Sraz je v Lisabonu na letišti v sobotu v 18:00 a dodávkou Tě odvezeme přímo na barák a to samé na konci kempu.

Cestování

K pohodě přispívají výlety, ohně na pláži, nespočet letních festivalů, středověkých slavností, „beachparties“ i hudebních koncertů. Relaxujeme na pláži, diskutujeme o surfování, objevujeme krásy Portugalska, jezdíme lodí na oceán, pochutnáváme si na místních dobrotách a degustujeme výborná vína.

Surf Camp obsahuje

bed
ubytování v našem surf housu kousek od oceánu
snídaně
uvítací BBQ
graduation-cap
6 surfových lekcí - celkem 12 hodin intenzivního kurzu
videocoaching
prezentace o surfování, promítání surfových videí
surf
free surfing (surf s partou kdykoliv ~ kdekoliv)
prohlídka továrny Fatum na výrobu surfů
fotograf, památeční fotografie a video
bus
doprava na místě
spot guiding
briefcase
půjčení surfboardu a neoprenu na celou dobu pobytu
pojištění na surfové lekce (sportovní, úrazové a pojištění odpovědnosti)
služby Surf Camp týmu

Letenka obsahuje

plane
Každý létá indi-vindi :-) (z Prahy nebo Vídně např) a všichni se potkáme na letišti v Lisabonu

Transféry obsahují

transfer
transfer z letiště z Lisabonu v sobotu v 18:00
transfer na letiště v Lisabonu

Balíček neobsahuje

exclamation-triangle
cestovní a úrazové pojištění
cestování – výlety
vedlejší aktivity (rybaření, motokáry, golf,...)
další stravu
CENÍK PORTUGALSKO + FAQs
Surf Camp 6-l pokoj* 4-l pokoj 2-l pokoj* letenka** transfery
7 nocí 13.900 Kč/os. 14.500 Kč/os. 15.400 Kč/os. každý sám 1.200 Kč/os.
14 nocí 26.300 Kč/os. 27.500 Kč/os. 29.300 Kč/os. každý sám 1.200 Kč/os./tam i zpět
+ den navíc (ubytování, 2h lekce, surf. vybavení) 1.900 Kč/os. 2.200 Kč/os.


Ptáš se, zda to není drahé? Kvalita se pozná…! Proč si vybrat zrovna nás? Jsme profesionální tým lidí pracující s kvalitním vybavením v těch nejlepších podmínkách. Intenzivní kurz surfingu, posurfové aktivity (videocoaching, photoshooting, přednáška, spot guiding), surfuješ na nejlepších vlnách v Evropě. Jsme ubytováni blízko oceánu v privátní beach vile. Hezky na samotě! Je Ti k dispozici ochotný český tým s mnohaletými organizačními zkušenostmi.

Kdo tu byl, potvrdí…:) na SURF CAMPU již od roku 2009 plníme lidem jejich sny o nejlepší aktivní dovolené, přijeď a nech si splnit i ty Tvé… :-)

Žádosti o změnu data příletu/odletu řešíme individuálně.

*Podrobnosti o ubytování a vybavenosti pokojů najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.