Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
Nejsi úplný začátečník na surfu a chceš své skilly posunout dále?

Zažij výzvy vln s novými technikami, zdokonal svůj styl a překonávej své limity s Janou Kašovou – mistryní ČR v Surfingu.

Pro koho tento Advanced Surf Camp kemp je?

Pokud již znáš základy na surfu a byl/a jsi alespoň párkrát na kempu či na jiných surf campech, tak zbystři. Hledáme lidi, kteří dokáží fungovat sami na menších vlnách a na lineupu, chytit vlnu do strany a klidně stačí, když mají teprve zkušenost s pěňákem, ale chtěli by se posouvat dále!

Co je cílem?

Naučení tzv. trimmingu na vlnách a položení základů pro základní manévry.

Pro kolik lidí max je to určeno?

Max 5 lidí.

Jak to bude probíhat?

Jedná se o typ koučování, kdy surf coach je na břehu a klienti ve vodě. Kouč točí videa zepředu a ty si přicházíš mezi krátkými intervaly pro feedback. Lekce je 1× denně (celkem 6 × 2 hod lekcí) a je možnost samozřejmě freesurfu odpoledne (jdeš s kámošema do vody). Vybavení máš půjčené na celou dobu kempu. Ke kempu je ještě nadstavba 2× Videocoaching s detaily na správnou techniku. Ke zlepšení techniky na surfu také pomáhají surfskejty, kde se vysvětlí správný pohyb těla ke generování rychlosti a dostaneš 2× Surfskejt tréningy a 1× pokročilou přednášku o surfování.

Mimo to máš v programu to samé jako ostatní kempeři: viz tabulka na hlavní stránce.

Kolik to stojí?

Stejně jako normální kemp. :-)

UPOZORNĚNÍ: TERMÍNY BRZO VYPÍŠEME.

BUDE SE JEDNAT KLASICKY O KEMP SOBOTA AŽ SOBOTA A BUDOU ZDE 2 SKUPINY. ZAČÁTEČNÍCI A ADVANCED SURFAŘI. STEJNÁ CENA, MOŽNOST VOLBY DLE SKILLU. POKUD SI NEBUDEŠ JISTÝ/Á, DO JAKÉ SKUPINY SE ZAŘADIT, NAPIŠ NÁM A MY TI PORADÍME.