Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
ZAVÍRÁME PORTUGALSKOU SEZÓNU A CHCEME TĚ U TOHO

Chceš si užít ještě poslední chvilky léta před zimou (a než nás tu zavřou nadobro)?

Zveme tě k nám do Portugalska v posledním říjnovém týdnu na nejvyčilenější týden letošní sezóny. Už nikdo nic nebude hrotit, prostě si společně užijeme fajn vlnky, výlety, BBQ, ohníčky, kytárky, procházky, pivečka a pártošky u nás na baráku. Nečekej budíčky ani večerky, ve vodě dáme party waves a po večerech dopijeme co nám zbylo na baru.

kdy: 25.10. – 1. 11. 2020 (neděle – neděle)

kde: v naší vile u Peniche – Paraiso do Baleal, Leira, Portugal

Cena: 5500 Kč

– ubytování (kdo si kde lehne, tam spí – kapacita domu 25 postelí. Máme k dispozici 6L a 2L pokoje – kdo se přihlásí dříve, tak má právo výběru dle dostupných kapacit)

– vybavení vily

– půjčení surfového vybavení (při velkém zájmu se prostřídáme)

– uvítací BBQ (pondělí večer)

– volejbal, pinčes, výlety a další srandy se surfcamp crew

Doprava po vlastní ose (možnost vyzvednutí v Peniche na autobusovém nádraží v předem domluvených časech).

Surfing na vlastní zodpovědnost, každý sám na sebe, bez instruktora.

S sebou spacák a pro jistotu karimatku. Postele máme, ale tolik peřin ne. :D Navic se v Portugalsku v zime netopi (to jako fakt, takze na spani spacak ideal:-))

S sebou bundu a čepku – v říjnu už trochu fouká.

  • Jedná se o speciálně upravený surf camp BEZ surf lekcí. Není zde garantovaný žádný program, jen chill. (Samozřejme, kdo nás zná, tak ví, že program bude a bude prča. :D)

POZOR: Garantujeme Ti 100% vrácení peněz, kdyby se to náhodou muselo zrušit kvůli covidu-19, takže žádný strachy, že bys přišel/a o peníze. :-)

100% vrácení peněz platí na následující scénáře:

  • Vláda ČR nám zavře hranice, tzn. nebude se moct vycestovat
  • Portugalsko zakáže Čechům vstup do země, tzn. nebudeme moct přicestovat
  • Chytneš kovidˇáka a nebudeš moct odjet
  • Budeš povinně na karanténě, takže nebudeš moct vycestovat
  • Budeš se cítit němocně (kdokoliv se bude cítit nemocně, tak by se naší akce neměl zúčastnit)

Jakékoliv ostatní scénáře se řídí našimi obch. podmínkami.

Pro závazné přihlášení vyplň na našich stránkách přihlášku (klikni na ten týden 25.10.-1.11. a přihlaš se skrze objednávkový formulář. Je zde jednotná cena za postel dle kapacit).

Po odeslání objednávky obdržíš oficiální potvrzení, že je Tvoje objednávka potvrzena. Pak pošleš peníze a Tvoje místo bude rezervované až po zaplacení.

Pro více info: Piš na socky. :-)

SITUACE S COVID-19 v Portugalsku: Jsme tam již od začátku srpna, hranice otevřené jsou. Lidi nosí roušky vevnitř, do restaurací se nepouští ve větších skupinách. Surfuje se. Učí se. Haciendu máme ukrytou krásně blízko oceánu a i izolovanou od ruchu Balealu (nikdo kolem nás není:P, jen my a pole plná kapradí/kukuři­ce/bambusu – neshodli jsme se na tom, co to tam kolem nás roste: D). Portugalsko je na tom s covidem jednou z nejméně postižených zemí Evropy. My tam jsme a budeme, tak doraž taky. Naprostou většinu trávíme u nás na baráku, kde je hodně zábavy,chillu apod. :)

Aloha.