Na Surf Camp na Bali se naši kempeři dopravují po vlastní ose. Lítají nejčastěji z Prahy, popř. z Vídně.
Doba letu i s přestupy bývá kolem 18–24 hodin.
U většiny leteckých společností je váhový limit zavazadla 20–23 kg a příručního zavazadla max 10 kg (o maximálních rozmě- rech 56 × 45 × 25 cm). Doporučujeme si ale ověřit na webových stránkách příslušné letecké společnosti váhový limit zavazadel, cena za překročení povolené váhy bývá na letištích velmi vysoká.
Na mezinárodním letišti v Denpasaru na Tebe bude čekat zástupce organizančího týmu s cedulí. Dopravu do Surf housu máš lokálně zajištěnou a vila je umístěna cca 25 minut cesty z mezinárodního letiště (záleží na dopravě).
Doprava na Bali je velmi přehuštěná, proto je zde nejvhodnějším dopravním prostředkem skútr. Pokud nemáš zkušenost s jízdou na motorce, nemusíš zoufat, jelikož Tě čeká zaškolení na prázdném parkovišti, zkušební jízdy, rady a zasvěcení do tajů motoristiky. Po zkušenostech s dopravou minibusy, kde můžete strávit i hodiny v zácpě, jednoznačně doporučujeme tuto variantu.
Navíc první jízdy probíhají ve skupině za sebou a jede se vždy podle potřeb klientů! Nejčastěji budeš mít na začátku výpravy jednoho člena lokálního týmu a na konci pelotonu také jednoho. Skútry disponují úchyty na surfboardy. Je proto nutné mít mezinárodní řidičský průkaz (vzor dle Vídeňské úmluvy), který si zařídíš zpravidla na počkání na obecním úřadě (poplatek 50Kč). Skútry budou sloužit k transportům na pláž a zpět, za zábavou či na nákupy. Na delší výlety po ostrově a transfery z/do přístavu se nicméně vyplatí cesty automobilem či levnými taxíky, které není problém na místě zorganizovat.