Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
Letenka & Doprava

Letenka

Na Surf Camp na Bali se naši kempeři dopravují po vlastní ose.

Nicméně, po zkušenostech s nákupem letenek mimo Evropu jsme se rozhodli přenechat tuto aktivitu specialistům a prosíme všechny zájemce, ať se ozvou Míše Velíškové na tel. (+420) 603 412 051 či mailem info@surftravel.cz. Při letech na dlouhé vzdálenosti se ceny letenek každým dnem mění! Občas se objeví speciální akce, kde lze koupit letenky i o několik tisíc levněji (ceny letenek se pohybují od 15 do 20 tis. Kč).

Spolupracujeme s Pavlem Fruhaufem ze serveru www.akcniletenky.com (specializovaný server na levné letenky) a dále s pěti cestovními kancelářemi zaměřenými přímo na prodej letenek. Partneři vývoj cen letenek pečlivě sledují a mají možnost podržet rezervaci až několik dní.

Partněři zajistí: • zpáteční letenku (se všemi servisními a palivovými poplatky, taxami) Praha – Denpasar (Bali), Denpasar – Praha • pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů • převoz sportovního vybavení (surfboardu)

V ceně Surf Campu není letenka zahrnuta. Nemůžeme nést odpovědnost v případě opoždění či zrušení letu. Odpovědnost při koupi letenky nese v plné výši cestující a případná náhrada škod jde za leteckou společností, nicméně všechny lety jsou operovány vyzkoušenými a důvěryhodnými aerolinkami.

Doba letu i s přestupy bývá kolem 24 hodin.

U většiny leteckých společností je váhový limit zavazadla max 20 kg a příručního zavazadla max 10 kg (o maximálních rozmě- rech 56 × 45 × 25 cm). Doporučujeme si ale ověřit na webových stránkách příslušné letecké společnosti váhový limit zavazadel, cena za překročení povolené váhy bývá na letištích velmi vysoká.

Transfer z/na letiště

Na mezinárodním letišti v Denpasaru na Vás bude čekat zástupce Surf Campu s cedulí. Dopravu do Surf housu máte zajištěnou a vila je umístěna cca 25 minut cesty z mezinárodního letiště (záleží na dopravě).

Doprava na místě

Doprava na Bali je velmi přehuštěná, proto je zde nejvhodnějším dopravním prostředkem skútr. Pokud nemáte zkušenost jízdy na motorce, nemusíte zoufat, jelikož Vám moc rádi poskytneme rady a zasvětíme do taje motoristiky a zaškolíme na prázdném parkovišti. Po zkušenostech s dopravou minibusy, kde můžete strávit i hodiny v zácpě, jednoznačně doporučujeme tuto variantu.

Navíc první jízdy probíhají ve skupině – maximálně 8 motorek za sebou a jede se vždy podle potřeb našich kempíků! Nejčastěji budete mít na začátku výpravy jednoho člena Surf Campu a na konci pelotonu také jednoho člena. Skútry disponují úchyty na surfboardy. Je proto nutné mít mezinárodní řidičský průkaz (vzor dle Vídeňské úmluvy), který si zařídíte zpravidla na počkání na obecním úřadě (poplatek 50Kč). Skútry budou sloužit k transportům na pláž a zpět, za zábavou či na nákupy. Na delší výlety po ostrově a transfery z/do přístavu se nicméně vyplatí cesty automobilem či levnými taxíky, které vám moc rádi objednáme.