Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt

Instruktoři

Federico María Petersen

Federico aneb surfař, kterému koluje v žilách slaná voda! Argentinský rodák, nejstarší z 9 bratrů, učí surfování již 20 let. Surfing pro něj není jen o stoupání si na prkno, ale životní filosofie a způsob, jak si užívat život a přítomnosti naplno!

David Petr

Náš admirál, kapitán a vrchní vedoucí Dejv, který ví o vlnách více než Poseidon. Již jako teenager propadl lásce k prknům. Skateboard, snowboard, surfboard - to je jeho parketa. Je to idol žen a i Kelly Slater by se od něj mohl učil Cutback!

Pedro Cruz

Portugalský instruktor a lokál Pedro začal surfovat v 8 letech a absolutně se zamiloval do oceánu. Učit lidi surfovat bere jako své životní poslání, proto jsou lekce od něj plné energie a úsměvů. Navíc zná každý spot a lokála v Peniche jako své boty, které mimochodem často nenosí (surf-life). STAR našeho týmu.

Jana Kašová

Instruktorka Janča miluje surfování, a proto strávila poslední posledních 635 let pilováním surfování. Je několikanásobnou mistryní ČR v surfování a učí na surf campech hlavně po evropském pobřeží. Francie, Španělsko a Portugalsko, ve kterém už několik let žije a surfuje. Při lekcích je pro ní nejdůležitější vaše bezpečnost, respekt k oceánu a zábava!

CAMP CREW

Mára Fischer

Mára - Je to takový specializovaný univerzál a univerzální speciál. Postará se o Vaše štěstí a pojí partu dohromady a navíc ho často uvidíte s kytarou kolem krku, kterou neustále vytváří skvělou atmosféru. Jeho Mise: Vaše totální spokojenost. A prý je v tom hvězda.

Vojta Šimek

Blonďák, který před pěti lety přijel na Surf Camp jako kempík a hned si zamiloval vlny v Peniche. Student marketingových komunikací, který skvěle vaří, bude s vámi od rána do večera a bude vaším kámošem nejen na pláži, ale i při výletech po okolí. Vojta vám s čímkoliv rád pomůže a jeho prací v týmu je vykouzlit Vám úsměv na tváři.

Honza Stejskal

Sportovec z FTVS na UK a šikovný surfař.

Tomáš Stejskal

Zkušený surfař a student všeobecného lékařství na 2.LF UK. Je mimochodem také dlouholetým majstrem v atletice, které se věnuje již více než 16 let! Surfuje 4. rokem a je to boreček!

Nikola Timoftejová

Nikča je nadšenec do všech možných sportů a cestování. Když není zrovna někde v tramtarii, učí jezdit na koních a pomáhá i s vedením dětských táborů. Je od přírody optimistka a jak sama říká: "není čas, ztrácet čas".

Martin Švec

Marťas, moc fajn floutek z Technické fakulty na ČZU. Ve svém Surf Vanu projel skoro celou Evropu a je to nadšenej slackliner, který má rád všechny sporty, kde se musí udržovat balanc. Jo a mimochodem: Marťas je vynikající kuchař, co vlastníma rukama dokáže ulovit mečouna a udělat ho na citróně. Jo a prej je i vtipnej!

Sára Kubecová

Sára - slunce naše jasné! Od mala se věnuje divadlu, tanci pohyb a kontakt s lidmi pro ni byl vždy součástí života! A teď se podržte: je navíc jógová guru(čka). Zcestovalá světem, s neustálým úsměvem na tváři a milou povahou Vám bude na kempu pomáhat propojit jógu se surfem a získat tak lepší stabilitu! Romantická jóga se západem slunce na pláži? Jedině s naší Sárou <3

Míša Velíšková

Míša je neuvěřitlelné sluníčko a atmosféra září (nejen v září) všude, kde se pohybuje!