Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt

Instruktoři

Mário Matos

Hlavní instruktor Mário se narodil v Peniche. Lokál, který když pískne, oceán se rozestoupí. Stejně jako zbytek týmu je Mário licencovaný surfový instruktor a lifeguard. 100% profesionál, jemuž jde v první řadě o bezpečnost, pokrok v surfování a zábavu. Díky svým povahovým rysům, respektu k okolí a silnému charakteru je Mário člověk na pravém místě.

Tomáš Deli

Náš mořský filosof, který ví o vlnách více než Poseidon. Již jako teenager propadl lásce k prknům. Skateboard, snowboard, surfboard - to je jeho parketa. Již přes 10 let žije všude po světě, kde se dá surfovat - Bali, USA, Zéland, Francie, Portugalsko aj. Nyní učí Vás v Peniche! A mimochodem je to jógový mág!

Pedro Cruz

Náš portugalský instruktor a lokál Pedro začal surfovat v 8 letech a absolutně se zamiloval do oceánu. Učit lidi surfovat bere jako své životní poslání, proto jsou lekce od něj plné energie a úsměvů. Navíc zná každý spot a lokála v Peniche jako své boty, které mimochodem často nenosí (surf-life). STAR našeho týmu.

Jana Kašová

instruktorka Janča miluje surfování, a proto strávila poslední čtyři roky hlavně po evropském pobřeží. Francie, Španělsko a Portugalsko, ve kterém už skoro dva roky žije a surfuje. Při lekcích je pro ní nejdůležitější vaše bezpečnost, respekt k oceánu a zábava! Mimojiné je to blogerka pro Freeride.cz a velmi usměvavý člověk!

CAMP CREW

Mára Fischer

Mára - náš provozák, který nám už několik let pomáhá s kempy. Je to takový specializovaný univerzál a univerzální speciál. O vše se postará, vše vyřeší , pojí partu dohromady a navíc ho často uvidíte s kytarou kolem krku, kterou neustále vytváří skvělou atmosféru. Jeho Mise: Vaše totální spokojenost. A prý je v tom hvězda.

Vojta Šimek

Blonďák, který před pěti lety přijel na Surf Camp jako kempík a hned si zamiloval vlny v Peniche. To dokonce natolik, že se hned stal součástí našeho týmu. Student marketingových komunikací, který skvěle vaří, bude s vámi od rána do večera a bude vaším kámošem nejen na pláži, ale i při výletech po okolí. Vojta vám s čímkoliv rád pomůže a jeho prací v týmu je vykouzlit Vám úsměv na tváři.

Honza Stejskal

Náš sportovec z FTVS na UK a šikovný surfař, který jezdí s bráchou Tomem na kempy již několikátou sezónu. Na kempu se stará stejně jako zbytek crew o Vaší spokojenost. Navíc Vás určo rád vezme na venkovní fitness workout a naučí třeba Muscle-upy!

Tomáš Stejskal

Dlouholetý člen naší Surf Camp Crew, mimojiné student všeobecného lékařství na 2.LF UK. Je mimochodem také dlouholetým majstrem v atletice, které se věnuje již více než 16 let! Surfuje 4. rokem a je to boreček!

Eliška Pešinová

Náš surfový benjamínek, který také začínal jako kempík. Eliška, studentka VŠE a nadšená surfařka, dodává něžný nádech naší crew, ať tam nemáte jen samý CHLAPY! Mimochodem její výborné BBQ by nadchlo i Pohlreicha!

Jana Olšanská

Janička, další něžná část našeho týmu. V Portugálu bude tento rok počtvrté, jelikož ona a vlny prostě patří k sobě. Je to nadšená fotografka, ráda se směje, věnuje se józe a kdybyste někdo chtěl, tak Vás může na kempu i potetovat! No kidding.

Míša Velíšková

Míša je páteří našeho týmu. Naše Back office hrdinka, která s Vámi řeší veškerou komunikaci. Stará se o to, abyste se k nám měli jak dostat, měli kde spát a byli připraveni na to, že jsme nejlepší surf kemp pod sluncem. Je zábavná a neustále se usmívá, v surfingu je prý začátečník, ale za to totálně nadšený! Vyřizuje Vám, ať se nebojíte a skočíte do toho jako ona!