Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt

Instruktoři

Mário Matos

Hlavní instruktor Mário se narodil v Peniche. Lokál, který když pískne, oceán se rozestoupí. Stejně jako zbytek týmu je Mário licencovaný surfový instruktor a lifeguard. 100% profesionál, jemuž jde v první řadě o bezpečnost, pokrok v surfování a zábavu. Díky svým povahovým rysům, respektu k okolí a silnému charakteru je Mário člověk na pravém místě.

Iveta Ráčková

Sympatická slečna s věčným úsměvem na tváři, to je Iví. Naučila se surfovat v Austrálii, odkud si kromě surfového prkna přívezla do Evropy i svého přítele Craiga, lokála ze známé vlny Kirra. Iví je licencovaná instruktorka surfingu a profesionální cvičitelka jógy. Tyto dva koníčky, z kterých se stala postupem času práce, dokáže náramně kombinovat.

David Petr

Nadšený sportovec (surfing, skateboarding, snowboarding, flowboarding, lezení, aikidó, thaibox) vyměnil skate za surf a nyní ho nejvíce baví učit lidi surfovat. Lektor španělštiny, odkojený Portugalskem, nám dělá radost již druhým rokem. Dejv je kamarádský instruktor, který nemá problém udělat večer oheň na pláži a k tomu zahrát na kytaru.