Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
DOPRAVA

Netrmácej se 20 h autobusem k moři, když můžeš být za pár hodin u oceánu.

Letecká doprava

Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a Surf Camp je umístěn hodinu cesty z letiště. Rotace termínů Surf Campu jsou každou sobotu. Lety mají různé letové řády. (Tento rok se dá přiletět Tapem, Ryanair, EasyJet, KLM, aj.).

Doprava na místě

TRANSFER: Letiště Lisabon směrem na SC Vilu:

Každý létá do Portugalska indi vindi. Všichni se ale potkáme na letišti v Lisabonu, odkud organizujeme hromadný transfer na naší SC vilku. Tam na Tebe bude čekat člen Surf Camp týmu a doveze Tě přímo do Balealu k nám na barák, kde se SC koná. Sraz na Transfer je v sobotu v cca 17:30 na letišti a je hromadný. Naplánuj si prosím přílet, abys to stíhal/a. (Tento transfer je i součástí balíčku Surf Camp)

Pokud cestuješ v ostatních dnech anebo nestíháš transfer v sobotu v 17:30, můžeš

  1. přijet autobusem do Peniche (více info dole)
  2. nebo lze dojednat Taxi (napiš nám)
  3. Nebo lze teoreticky vyslat náš vůz (pouze pokud bude k dispozici. Klidně nám napiš. Více info dole.

Upozornění: Pokud se nezúčastníš hromadného transferu, cena transferu je nevratná. SC se kupuje jako celý balíček a nelze z něj vyndávat jednotlivé položky a žádat slevu.

TRANSFER: SC vila směrem na letiště v Lisabonu:

Vzhledem k rozhodnutí TAPU létat zpět do ČR v ranních hodinách, musíme i tímto upravit čas zpátečního hromadného transferu. Jen, abys věděl/a, snažíme se vždy naplánovat transfery, aby to vyhovovalo co nejvíce lidem a jelikož se nedá plně predikovat, kdo z vás bude mít jaký odlet, tak se musíme řídit spojem TAP Airlines, odlet sobota v 8:10hodin ráno. To znamená, že musíme být na letišti v Lisabonu již v 6:00, tzn. budeme vyrážet nejpozději v 5:00 ráno z naší vily. Tzn. může se stát že hromadný transfer bude vzhledem k Vámi zakoupeným letenkám muset odjíždět už v 5 hodin ráno.(tento transfer je i součástí balíčku Surf Camp)

Nicméně:

Je nám jasné, že někteří z Vás budou chtít ještě užít víkendu v Portugalsku a neletět v sobotu ráno do ČR, tzn. pokud NEpojedeš transferem v sobotu v 5hodin ráno, zde je shrnutí, jaké máš možnosti:

  1. Možnost CHECKOUTU na vile v 10h dopoledne (poté je úklid a příprava na další turnus). Moc rádi Tě také hodíme na autobus do Peniche, odkud můžeš jet do Lisabonu nebo kamkoliv jinam.
  2. Lze se i domluvit a svézt se v sobotu pozdějším transferem do Lisabonu – pokud to početně vyjde na auto. Tato možnost není dopředu garantována.
  3. Můžeš si kemp prodloužit o další 1,2,3, nebo i 10 týdnů. :-)
  4. Můžeš se dále přestěhovat do apartmánů v oblasti Baleal a strávit ještě So a Ne u oceánu. (Napiš nám, zkusíme něco doporučit) nebo zkus Booking.com a bookni něco kolem oblasti Baleal – co nejblíže u oceánu, ať to nemáš daleko.

• Individuální Surf Camp transfer je zpoplatněn 120 EUR/dodávka za každou rotaci.

• Bus – linka Lisabon – Peniche/Peniche – Lisabon (ca. 9 EUR/1 cesta, 90 min) jezdí každý den od 8:30 do 21:30. Autobusová zastávka Lisabon, Sete Rios (u metro stanice: Jardim Zoologico) je vzdálena buď 20 minut Aerobusem (5 EUR) z letiště nebo metrem – cca 45 min. Pro více informací si vyhledejte přesný čas spoje na webových stránkách: www.rede-expressos.pt. Náš Surf house je ve středisku Baleal a jeho přesná poloha je zde: https://goo.gl/…RK2HnVQDCaL8

Btw. Je to ca. 5 km z autobusové zastávky, 7 minut Taxíkem, ca. 1 hodina pěšky a nebo: (ZDROJ WIKIPEDIE): Běh na 5000 metrů je atletickou běžeckou disciplínou, která je také součástí programu olympijských her. Jde o dlouhou, tedy vytrvaleckou trať. Je druhou nejdelší běžeckou disciplínou na dráze. Hranice světové extratřídy se dnes pohybuje pod hranicí 13 minut u mužů a zhruba 14:30 minuty u žen. Takže tak.

• Cena Taxi Lisabon do/z SC Vila se pohybuje od 120 EUR (kdyžtak napiš a zjistíme/zařídíme)

Během celého pobytu Ti bude k dispozici řidič, který Tě odveze do supermarketu, do surfové továrny atd. Doprava mimo oficiální program Surfcampu není zajištěna. Je možné si objednat taxi, longboard, popř. využít autobusu.