Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
DOPRAVA

Netrmácejte se 20 h autobusem k moři, když můžete být za pár hodin u oceánu. Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a Surf Camp je umístěn hodinu cesty z letiště. Zařídíme zpáteční letenku Praha – Lisabon a transfery z/na letiště.

Letecká doprava Surf Travel zajišťuje pro zájemce o kompletní Surf Camp balíček i nákup letenek. Nemusíte se o nic starat, my se postaráme o Vaše pohodlí. Přímé zpáteční lety Praha – Lisabon operuje letecká společnost TAP Portugal. Let trvá 3,5 hodiny a Surf Camp je umístěn hodinu cesty z letiště. V ceně kompletního SC balíčku je zahrnuta zpáteční letenka Praha – Lisabon se všemi poplatky a taxami, příruční zavazadlo do 6 kg a zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Rotace termínů Surf Campu jsou každou neděli. Lety mají různé letové řády.

Chcete-li cestovat individuálně, můžete samozřejmě využít vlastní dopravy.

Doprava na místě

Po příletu do Portugalska a vyzvednutí zavazadel na Vás bude čekat člen Surf Camp týmu a doveze Vás přímo do Balealu, kde se SC koná. V den odletu Vás dodávka opět odveze zpět na letiště v Lisabonu.

Transfery Lisabon – Peniche a zpět jsou operovány Surf Camp týmem každou neděli. Pokud máte zakoupený balíček bez letecké dopravy (vlastní doprava) nebo cestujete v ostatních dnech, musíte si objednat individuální Surf Camp transfer, využít autobusové dopravy nebo taxi.

• Individuální Surf Camp transfer je zpoplatněn 100 EUR/dodávka za každou rotaci.

• Bus – linka Lisabon – Peniche/Peniche – Lisabon (9,60 EUR/1 cesta, 90 min) jezdí každý den od 7:00 do 19:30. Autobusová zastávka Lisabon, Sete Rios (u metro stanice: Jardim Zoologico) je vzdálena buď 20 minut Aerobusem (5 EUR) z letiště nebo metrem – cca 45 min. Pro více informací si vyhledejte přesný čas spoje na webových stránkách: www.rede-expressos.pt.

• Cena Taxi Lisabon – CT Hostel (naše základna) se pohybuje od 100 EUR (kdyžtak napište a zjistíme/zařídíme)

Během celého pobytu Vám bude k dispozici řidič, který Vás odveze do supermarketu, do surfové továrny atd. Doprava mimo oficiální program Surfcampu není zajištěna. Je možné si objednat taxi, půjčit kolo, longboard, popř. využít autobusu.