Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
DOPRAVA

Netrmácej se 20 h autobusem k moři, když můžeš být za pár hodin u oceánu. Cesta Praha – Lisabon trvá 3,5 hodiny a Surf Camp je umístěn hodinu cesty z letiště.

Letecká doprava Surf Travel zajišťuje pro zájemce o kompletní Surf Camp balíček. Nemusíš se o nic starat, my se postaráme o Tvé pohodlí. Přímé zpáteční lety Praha – Lisabon operuje letecká společnost TAP Portugal. Let trvá 3,5 hodiny a Surf Camp je umístěn hodinu cesty z letiště.

Rotace termínů Surf Campu jsou každou sobotu. Lety mají různé letové řády.

Chceš-li cestovat individuálně, můžeš samozřejmě využít vlastní dopravy.

Doprava na místě

Po příletu do Portugalska a vyzvednutí zavazadel na Teve bude čekat člen Surf Camp týmu a doveze Tě přímo do Balealu, kde se SC koná. Transfer je v 18:00 a je hromadný. naplánuj si prosím přílet, abys to stihl/a. V den odletu Tě dodávka opět odveze zpět na letiště v Lisabonu.

Transfery Lisabon – Peniche a zpět jsou operovány Surf Camp týmem každou sobotu. Pokud máš cestuješ v ostatních dnech, musíš si objednat individuální Surf Camp transfer, využít autobusové dopravy nebo taxi.

• Individuální Surf Camp transfer je zpoplatněn 100 EUR/dodávka za každou rotaci.

• Bus – linka Lisabon – Peniche/Peniche – Lisabon (9,60 EUR/1 cesta, 90 min) jezdí každý den od 7:00 do 19:30. Autobusová zastávka Lisabon, Sete Rios (u metro stanice: Jardim Zoologico) je vzdálena buď 20 minut Aerobusem (5 EUR) z letiště nebo metrem – cca 45 min. Pro více informací si vyhledejte přesný čas spoje na webových stránkách: www.rede-expressos.pt.

• Cena Taxi Lisabon – naše základna se pohybuje od 100 EUR (kdyžtak napiš a zjistíme/zařídíme)

Během celého pobytu Ti bude k dispozici řidič, který Tě odveze do supermarketu, do surfové továrny atd. Doprava mimo oficiální program Surfcampu není zajištěna. Je možné si objednat taxi, longboard, popř. využít autobusu.