Home Surf camp Galerie Ceník O nás Kontakt
UBYTOVÁNÍ

TENTO ROK PŘEDSTAVUJEME NOVINKU!

STĚHUJEME SE DO VILKY, KTERÁ JE V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI PLÁŽE!

A víš, co je TOP?

Cesta na pláž vede přes tu nejlepší cukrárnu v okolí.

🤸 🍧 🍨 🍦

Proč to bude super?!

✅ už žádné docházení 45 minut pěšky na pláž

  • hezky pár minut a jsi ready na surf

✅ můžeš trávit celé dny přímo na Cantinho de Baleal (nejbližší a nejlepší pláž)

✅ opět zase párty v písku na pláži (Chodíme do Baru: Bar da Praia )

✅ Je to kousek od nejvíce vyhlášené atrakce našeho surf campu – Happy Hours 🍻Pivo za 0,5 EUR !


Varianty pokojů jsou:

  • 6-Lůžko
  • 4-Lůžko
  • 2-Lůžko

Info o ubytování:

✅ Bydlíme ve stylové moderní portugalské vile v ve vesničce Baleal. ✅ Vilka je v bezprostřední blízkosti oceánu, pláží, barů, restaurací, supermarketu a obchodů. ✅ Vila je vybavena kulečníkem, pingpong stolem, vlastním barem, chill-out zónou, volleyball hřištěm, ohništěm, BBQ koutkem, 4 toaletami, hezkými ložnicemi, obývákem, garáží a moderně vybavenou kuchyní.

Na Baráku nemáme WIFI. Místo toho si povídáme.

Na přání zajistíme soukromou vilu či apartmán.

Dále je v okolí centrum resortu se surf shopy Rip Curl a Fifty Eight, bankomat, supermarket, pekárna, masna a prodejna ryb. Restaurace, bary a kavárny jsou vzdáleny do 10 minut chůze. Kromě vily je Vám k dispozici zahrada a zadní terasou s BBQ, vhodná pro odpočinek, prezentace, promítání surfových filmů, ale i pro pořádání večerních párty.

V suterénu vily je prostorná garáž, která slouží jako zázemí naší surfové školy. Stravování je individuální, takže je na každém z Vás, jestli bude využívat místních restaurací nebo si připravovat jídlo sám/a. Oběd probíhá mezi lekcemi v plážové restauraci nebo na vile a večer je oblíbenou činností především grilování. Pokud si přeješ mít ničím nerušené soukromí a klid, můžeme pro Tebe zajistit pronájem soukromé vily či apartmánu v dochozí vzdálenosti od naší vily. Individuální ubytování řeš vždy s dostatečným předstihem.